Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
02-01-2016, Saat: 13:13, (Son Düzenleme: 02-01-2016, Saat: 13:14, Düzenleyen: TD Suspect Man.)
#1
torrent  Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
RTWZKnB.jpg

Windows 8.1 Pro 32-64 Bit Mart 2015 Güncellemeli Full Crackli Torrent İndir

Boyut: 4,5 GB
Windows 8.1'in Mart 2015 güncellemesinide içeren sürümüdür. DVD'ye yazdırarak format atarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Resimli kurum aşağıdaki gibidir uzatmadan kuruluma geçelim..
lFOnER3.png
1. ADIM:
Bu adımda Windows DVD ya da Flash diskinizin boot edildiğini anlıyorsunuz. 3-4 sn. görüntülenen bu ekran görüntülenirken klavyeden herhangi bir tuşa basmak zorundasınız. Yoksa kurulum başlamaz. Enter vb. tuşlardan birine basın ve 2.adıma geçin.
QyLYv7n.jpg
2. ADIM:
Bu adımda yine çok kısa süre boot edilebilir cihazla bağlantının kurulduğu ekran görüntüsüdür. Herhangi bir işlem yapmadan bekliyor ve 3.adıma geçiyoruz.
YoehHwN.jpg
3. ADIM:
Windows 8.1 kurulumu aşamalarından olan 3.aşamada Windows sizin işin en başında dilinizi (Yüklenecek Dil), saat dilimini (saat ve para birimi biçimi) ve klavye ayarlarınızı (klavye veya giriş yöntemi) yapmanızı ister. Ben resimdeki varsayılan biçimde değişiklik yapmadan “ileri” butonuna tıklıyorum.
oyWwhIK.jpg
4. ADIM:
Bu ekrandan sıfırdan kurulum yani temiz kurulum yapmak istiyorsanız “Şimdi Yükle” butonuna tıklıyorsunuz. Eğer bir Windows 8.1 işletim sisteminiz var ve sisteminiz herhangi bir şekilde hata ile karşılaştığı için Onarım yapmak istiyorsanız, aşağıdaki “Bilgisayarınızı onarın” komutunu uyguluyorsunuz. Biz burada temiz kurulum gerçekleştireceğimiz için “Şimdi Yükle” komutunu çalıştırıyoruz.
w781vr0.jpg
5. ADIM:
Kurulum Başlıyor ekran görüntüsü çok kısa bir süre görünür. Herhangi bir işlem yapmayın 6.adıma geçin.
UDL5EP9.jpg
6. ADIM:
Yedinci ekran görüntüsünde lisans koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Burada “Lisans koşullarını kabul ediyorum” işaretleme kutusunu onaylayın ve “ileri” tuşuna basın. Eğer bu adımda lisansı kabul etmezseniz kuruluma devam edemezsiniz.
4EbyNAc.jpg
7. ADIM:
Bu bölüm önemli olduğu için burada birkaç detayın üzerinde duralım. Burada Windows sizden yükleme türünü seçmenizi istiyor. Bu ekranda karşınıza 2 seçenek sunuluyor. Birincisi “Yükselt” ikincisi ise “Özel” seçeneğidir. Biz burada “ÖZEL” seçeneğini kullanacağız. Çünkü temiz kurulumu yani harddiskimizi formatlayarak kurulum gerçekleştireceğiz. Daha önce XP, Vista, Windows 7 veya Windows 8 gibi farklı bir işletim sistemine sahipseniz ve bu kullandığınız sisteminizin ayarlarının korunarak yükleme yapmak istiyorsanız “YÜKSELT” seçeneğini kullanmalısınız. Bu adımda ben “ÖZEL: Yalnızca Windows’u yükle (gelişmiş)” seçeneğini tıklıyor ve 9.adıma geçiyorum.
NN3ckHI.jpg
8. ADIM:
Bu adımda Windows 8.1 işletim sisteminin nereye kurulacağının belirlenmesi gerekir. Bunun için bazı seçenekler mevcuttur. Eğer diskinizi bölmek ve bir parçasına Windows 8.1 kurulumu ‘nu yapmak istiyor, kalan kısmını depolama için kullanmayı planlıyorsanız yine bu işlem için bu bölümdeki araçlarla bunu yapabiliriz. Bunun için öncelikle 9.a’ daki gibi disk seçili iken “Yeni” komutuna uyguluyoruz ve 9.b ‘deki adıma geçiyoruz.
PBdf2LJ.jpg
9. ADIM:
Bu adımda bir önceki adımdan farklı olarak aslında ekranımıza “Boyut” metin alanının var olduğunu görebiliyorsunuz. Burada diskin tamamının kaç MB ‘dan oluştuğunu görebiliyorsunuz.
exWHpUm.jpg
10. ADIM:
Bir önceki adımda anlattığımız gibi Windows 8.1 kurulumu sürecinde diskimizi bölme işlemine geçeceğiz. Ben 100 GB’ lık diskimi 2 ‘ye bölmek istiyorum. Bunun için bu ekrandaki Boyut bölümüne ayıracağım ilk parçanın MB cinsinden değerinin yazılması gerekiyor. Ben 50000 MB olarak belirledim. Yani 100 GB ‘lık diskin 50 GB ‘lık bir bölümünü ayırmak istiyorum. Diğer kalan 50 GB ‘ı da depolama alanı olarak kullanacağım. 50000 MB yazdıktan sonra “Uygula” butonuna tıklıyoruz.
lFqFmKX.jpg
11. ADIM:
Bir önceki adımda “Uygula” komutunu yazdıktan sonra ekranımıza “Windows, tüm windows özelliklerinin doğru çalışmasını sağlamak için sistem dosyaları için ek bölümler oluşturabilir” uyarısı veriyor. Bu ekrandaki uyarıdan aslında şunu anlıyoruz; Windows 8.1 kurulumu aşamalarından birisi olan bu adımda diğer Windows işletim sistemlerinde de olduğu gibi MBR alanı oluşturulacaktır. MBR Windows başlangıç dosyalarının barındırıldığı küçük disk bölümünden ibarettir ve diskin en başında bulunur. Bu alan zarar görürse veya doğru yüklenmezse bilgisayarımız açılmaz. Bu uyarıya “Tamam” diyoruz ve sonraki adıma geçiyoruz.
FOvRbSt.jpg
12. ADIM:
Bu ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi diskimiz 3 parçaya bölündü. Halbuki biz 2 parçaya bölmek istemiştik. Ancak bir önceki adımda anlattığım MBR alanı Windows tarafından bizim isteğimiz dışında oluşturulur. Buraya herhangi bir şey kurmayız, değişiklik yapmayız. Bu nedenle bizler Windows işletim sistemini 2.sıradaki diskimize kuracağız. 1.sıradaki bölüm MBR alanıdır ve boyut olarak 350 MB gibi küçük bir alandan ibarettir. Bizler fiziksel anlamda ilk bölüm olan 48.5 GB’ lık alana kuracağız. Ancak kurulumdan önce bizim diski biçimlendirmemiz gerekecek. Bunun için bu parça seçiliyken alt bölümdeki “Biçimlendir” komutunu uyguluyoruz.
vIUMg2t.jpg
13. ADIM:
“Biçimlendir” komutunu uyguladıktan sonra karşımıza bu ekrandaki uyarı penceresi gelecektir. Bu uyarı aslında diskinizdeki bilgilerin kaybolacağı, daha sonra ulaşılamayacağı gibi biçimlendirme işleminden sonra meydana gelebilecek durumların bildirildiği mesajdan ibarettir. Bizler “Tamam” butonuna tıklayıp “Biçimlendirme” işlemini tamamlıyoruz.
KmMTQ38.jpg
14. ADIM:
Windows 8.1 kurulumu aşamalarının bu evresinde depo olarak kullanacağımız bölümü tanımlıyoruz. Yine burada öncelikle ayıracağımız bölümün MB cinsinden değerini yazacağız. Ancak öncelikle 3.parça olan diski seçiyoruz ve yine “Yeni” komutunu uyguluyoruz. Önceki biçimlendirme taktiğini depo görevi görecek olan bölümümüze yapıyoruz.
3DhC7DO.jpg
15. ADIM:
Şimdi asıl önemli olan adım burası. Bu adımda Windows 8.1 kurulumu işleminde tüm kurulum dosyalarının nerede depolanacağını belirleyeceğiz. Bunun için aslında yüklemek istediğiniz diski seçmeniz yeterli olacaktır. Bizler genellikle Windows işletim sistemlerini C:/ diskine kurarız. Bu seçenekler bölümünde ilk sıradaki bizi ilgilendirmeyen MBR alanı olduğuna göre; C:/ bölümü “Sürücü 0 Bölüm 2” olarak isimlendirilen 2.sıradaki bölümdür. Sürücü 0 Bölüm 2 Nolu diski yani C:/ diskini seçtikten sonra resimdeki gibi “ileri” butonuna tıklıyor ve kurulumu artık başlatıyoruz.
XpErVMn.jpg
16. ADIM:
Bu adımda artık Windows 8.1 kurulumu dosyaları C:/ diskimizin içine kopyalanmaya başlıyor. Herhangi bir işlem yapmıyor bekliyoruz.
GZfmNxs.jpg
17. ADIM:
Yine bu adımda kurulum devam ediyor. Herhangi bir müdehale etmiyor bekliyorsunuz. Buradaki işlem süresi bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak 5-60 dk. arasında değişiklik gösterebilir.
3kOqSM1.jpg
18. ADIM:
Kurulumun devam edebilmesi için bilgisayarın yeniden başlatılması gerekiyor. Herhangi bir tuşa basarak 10sn. beklemeye de bilirsiniz. Bilgisayar yeniden başlatılacaktır.
3r3wLXO.jpg
Not: Bilgisayar kapanıp yeniden açıldığında eğer DVD ‘yi DVD-ROM’dan çıkartmadıysanız, ya da Flash diskinizi USB porttan çıkartmadıysanız, 1.ADIM’ daki gibi uyarı tekrar gelir. Bu durumda buraya kadar anlattığımız adımları tekrar uygulamak zorunda kalırsınız. Bunun için DVD’ yi ya da Flash Diskinizi bilgisayardan çıkartın.

19. ADIM:
Bu adımda yine herhangi bir tuşa vs. basmayınız. Kurulum bilgisayar tarafından devam ettiriliyor. Bir kaç dakika sonra bilgisayar tekrar yeniden kapanacaktır.
z2yQyJj.jpg
20. ADIM:
Bu adımda cihaz hazır duruma getiriliyor uyarısıyla kurulum devam ettiriliyor. Herhangi bir işlem yapmayınız. Bekleyiniz.
U23Wr49.jpg
21. ADIM:
Bu aşamada bilgisayar son kez yeniden başlatılıyor.
e9NQOKN.jpg
22.ADIM:
Bu bölümde Microsoft tarafından size verilen Ürün Anahtarını buradaki 25 haneli text alanına geliyoruz. Ardından “atla” butonuna tıklıyoruz. 
3Ed2yp1.jpg
23. ADIM:
Yirmi üçüncü adım aslında Windows 8 ile birlikte hayatımıza girdi. Burada öncelikle ilk olarak oturumdan önceki arayüzde ve pencere ekranlarında kullanılacak olan rengi seçiyorsunuz. Diğer önemli bölümde bilgisayar adını belirlediğimiz kutucuğa giriş yapmak olacaktır. Uygun değerleri seçtikten ve girişi yaptıktan sonra “ileri” ye tıklıyorsunuz. Daha sonra ki kişileştirme ayarlarını kendinize göre yapıyorsunuz.
8SHOadH.jpg
41. ADIM:
Alıştığımız Windows masaüstü artık karşımızda. Bundan sonra üreticilerin önerdiği sürücülerinizi, yardımcı yazılımları ve güncellemeleri yükleyebilirsiniz. Tüm bunlar için artık bilgisayar sizlerden komut bekliyor.
OCeUJef.jpg
Ve kurulum tamamlandı artık driverlarınızı programlarınızı kurarak sağlam bir şekilde bilgisayarınızı tüm işleviyle kullanmaya başlayabilirsiniz vakit ayırdığınız için teşekkür ederim iyi günlerde kullanın. Torrentdukkani.com
Q0G88mc.png
Ekli dosyalar kısmından indirebilirsiniz.


Ek Dosyalar

Cevapla
27-02-2016, Saat: 17:40,
#2
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
tamam olmuş
Cevapla
25-03-2016, Saat: 11:33,
#3
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
teşekürler
Cevapla
30-05-2016, Saat: 23:27, (Son Düzenleme: 30-05-2016, Saat: 23:47, Düzenleyen: daryl1198.)
#4
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
tesekkürler

seed eder misiniz ?
Cevapla
18-06-2016, Saat: 18:33,
#5
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
malesef inmiyorSad ilgilenirseniz çok sevinirim..
Cevapla
19-06-2016, Saat: 03:13,
#6
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
kardeşim inmiyor neden.?
Cevapla
07-07-2016, Saat: 11:21,
#7
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
Kontrol etsenize Calışmıyo
Cevapla
17-12-2016, Saat: 19:11,
#8
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
esdfsdfsdf
Cevapla
07-01-2017, Saat: 09:17,
#9
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
teşekkürler
Cevapla
16-01-2017, Saat: 01:42,
#10
RE: Windows 8.1 Pro 32 - 64 Bit Full - Torrent İndir
deneyelim
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows 7 + Full Tüm Driverlar Torrent indir heymam2bab 0 187 06-06-2017, Saat: 23:07
Son Yorum: heymam2bab
  Windows 10 All in One x64 ISO 2017 Torrent indir heymam2bab 0 170 06-06-2017, Saat: 23:06
Son Yorum: heymam2bab
  Format Sonrası Programlar Full (2016) - Torrent İndir TD Suspect Man 16 6,848 19-05-2017, Saat: 13:41
Son Yorum: renkli19
  Format Sonrası AIO (2015) - Full Torrent İndir TD Suspect Man 21 11,290 19-05-2017, Saat: 13:40
Son Yorum: renkli19
torrent KMSpico - 10 1 5 Final - Windows ve Office Activator - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 1 787 04-05-2017, Saat: 23:30
Son Yorum: yapyalauzadam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir