Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor Vran Güncelleniyor
04-04-2015, Saat: 20:39,
#1
Victor Vran Güncelleniyor
o7E2AEj.jpg

Tropico’nun yapımcısı Haemimont Games Victor Vran isimli isometrik açılı aksiyon RPG oyunu Erken Erişime açılmıştı ve sizlere duyurmuştuk. Oyun güncellenmeye ve oyuncularına kulak vermeye devam ediyor. Victor Vran geniş bir silah, kıyafet seçeneklerine sahip. Oyunun tamamen bitişi yazı bulacak gibi gözükse de yapımcılar oyunun üzerinde hızla çalışmaya devam ediyor. Son güncelleme ile birlikte çok önemli değişikler yapıldı.

Yapılan büyük değişiklikler şu şekilde;

Özellik ve İçerik
4 Kişilik Co-Op modu. Ana menüden online sekmesinden oyun oluşturabilir yada katılabilirsiniz
Yeni bölge, The High Quarter
Yeni silah, Scythe
Yeni boss, Wa-Lee the Solicitor
Ayrıca oyunda bir çok diğer değişikliklerde söz konusu, bunlar karakterin özellikleri, yetenek özellikleri, hasar balansı gibi bir çok değişim yapılmış durumda. Erken Erişimde olan oyun sürekli bir değişim ve geliştirilme içerisinde olduğu aşikar. Bu oyuncular için çok olumlu bir hareket, çünkü genelde Erken Erişime açılan oyunların bir çoğu çok uzun zamanlar boyunca çok fazla değişikliğe uğramadan çıkışını gerçekleştiriliyor ve eleştiri yağmuruna tutuluyorlar. Yapımcılar Victor Vran oyununun bu oyunlardan olmayacağını sürekli göstermeye çalışıyorlar diyebiliriz.
Cevapla


Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir