Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Kuranı Kerim Görmek
27-06-2016, Saat: 12:40,
#1
Rüyada Kuranı Kerim Görmek
Rüyada kuranı kerim görmek, rüya sahibinin hayatta her daim hayırların en güzellerini bulmasına, kısmetin açık, şansın da hayat boyunca rüya sahibinden yana olmasına, aile içinde büyük ve kötü hastalıklar yaşanmamasına, uzun bir ömre, rızkın hiç eksik olmamasına, yapılan hayır işleri ve sevaplar nedeni ile Allah’ın lütuflarına ermesine delalet eder. Rüyasında kuranı kerim gören kişinin yüzü hep gülecek, işleri de her zaman yolunda gidecektir. Bu kişi için Allah katında makbul ve kalbi temiz olduğu yorumu yapılır ve bu rüyayı da herkes göremeyeceği için saflığı sayesinde gördüğü şeklinde değerlendirilir. Rüyada kuranı kerim bazen de rüya sahibi için yeşillikler ve kuş sesleri içinde, kedicikler, köpekcikler arasında geçirilecek doğal ve huzurlu bir yaşama tabir edilir.
Rüyada Kuranı Kerim Kitabı Görmek
Rüya sahibinin şefaat bulmasına, huzur içinde yaşamasına, dinine bağlı bir kul olmasına, güzel hareketlerine ve iyi niyetlerine delalet eder.
Rüyada Kuranı Kerim Yazısı Görmek
Yardım görmeye, takdir toplamaya ve sevilen biri olmaya tabir edilir. Rüya sahibi ne kadar derdi ve hastalığı varsa bunlara deva bulacak demektir.
Rüyada Kuranı Kerim Satın Almak
Rüya sahibinin Mekke’yi görme şansına ve mutluluğuna ereceğine ve bu sayede de hayatta en çok istediği şeyi gerçekleştirmiş olmanın huzuruna ereceğine işaret eder.
Rüyada Kuranı Kerim Öğrenmek
Rüya sahibinin günahlarının affı için Allah’a sığınıp yalvaracağına ve hak yolunda güzel işler yapmaya niyetleneceğine yorulur. Rüya sahibi tövbesinin kabul olması için hak yolunda hayırlı olacak her şeyi yapmaya ve bunun için malını harcamaya hazır demektir.
Rüyada Kuranı Kerim Hediye Almak
Rüya sahibinin ilim ve irfan sahibi kişilerden ya da aile büyüklerinden öğüt alacağı ve bu öğütleri kulağına küpe yağacağı anlamına gelir.
Rüyada Kuranı Kerim Tefsir Etmek
İnsanlığa yapılacak büyük bir yardıma, gelecek nesillere bırakılacak önemli eserlere alamet eden rüya, her konuda yüzün güleceğini, kişinin kalp temizliği ve iman gücüyle her zaman huzur içinde yaşayacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, kötülüklerden uzak olacağı gibi, kendisine kötülük yapanları da affedeceğini bildirir. Rüya sahibinin ilim irfan sahibi biri olduğunu ifade eden rüya, imanı eksik insanlara Kuranı Kerim hakkında bilgi vermek, bu insanların inançlarını kuvvetlendirmelerinde onlara yardımcı olmak anlamına gelir.
Rüyada Kuranı Kerim Tefsiri Okumak
Körü körüne inanç sahibi olunmadığını ve kişinin imanını kuvvetlendirmek için her fırsatı değerlendirdiğini, iyi bir ahlaka sahip olduğunu bildirir. Geleceğin güzel haberlerle dolu olacağını, kazançta sıkıntı yaşanmayacağını, eve giren paranın bereketinin artacağını ve evlatlardan görülecek iyilikler sayesinde mutlu olunacağını bildirir.
Rüyada Kuranı Kerim Okumak İçin Kursa Gitmek
Doğru yolu bulacak olmanın müjdesini veren rüya, kişinin tüm hayatını değiştirmek için yeterli gücü bulacağını, maneviyatını güçlendirirken İslam hakkında daha detaylı bilgiler edineceğini, her zaman Allah adını dilinden düşürmeden ve şükrederek yaşayacağını, bol sevap işleyeceğini müjdeler.
Rüyada Kuranı Kerim Okuyan Birini Dinlemek
İyi insanlarla karşılaşacak olan rüya sahibinin bekar ise evleneceği kişinin güzel ahlaklı olacağını, namazını ve dini ibadetlerini aksatmadan yerine getireceğini, dünyada yapacağı pek çok iyilikten sevap kazanacağını fakat ahiret hayatını da asla ihmal etmeyeceğini, her zaman iyi bir mümin olmak için çaba göstereceğini bildirir. Yokluk görmemek, hayırlı kısmetlerle karşılaşmak anlamına gelir.
Rüyada Sokakta Kuranı Kerim Bulmak
Kötü giden hayatına isyan eden rüya sahibinin kendisine el uzatan, doğru yolu gösteren biriyle karşılaşacağına ve bundan sonraki yaşamında daha huzurlu bir hayat sürecek olmasına tabir edilir. Hatalardan vazgeçecek olmaya ve Allah’ın hoşuna gidecek işler yapmaya yorumlanan rüya, hoşgörüsüyle, alçak gönüllülüğü ile herkesin beğenisini kazanan biriyle yuva kuracak olmaya, şefkat görmeye delalet eder.
Rüyada Kuranı Kerim Okurken Ağlamak
Kişinin kalbini sıkan ne kadar derdi varsa hepsinden kurtulacağına müjde veren rüya iyileşecek hastaların eskisinden daha da sağlıklı bir hayata kavuşacaklarına, hayata bambaşka yönlerden bakmaya başlayacaklarına ve tüm ömürlerini başkalarına yardımcı olmaya çalışarak geçireceklerine yorumlanır. Muradına ermek demek olduğu gibi, edilen duaların her zaman karşılık bulacağına, sevap işlenerek alınacak hayır dualarına da tabir edilir.
Rüyada Elinde Kuranı Kerim Tutmak
Çocuğu olmayan kimselerin muratlarına ereceklerine, evladı olanların onların başarılarıyla duygulanacaklarına, anne ve babadan alınacak hayır dualarına, iyilik yapıp, iyilik bulmaya yorumlanır.
Rüyada Yabancı Birinin Elinde Kuranı Kerim Görmek

Kötü yola düşmüş, inancını kaybetmiş, yalanlarla dolu bir hayatın içinde kaybolmuş birine yardım ederek doğru yolu bulmasına yardım edileceğine yorumlanır. Kişinin bir başkasına yapacağı yardımla kazanacağı büyük sevabın müjdesidir.
Rüyada Annenin Kuranı Kerim Okuduğunu Görmek
Rüya sahibinin başına ne gelirse gelsin asla ailesine verdiği değeri eksiltmeyeceğini ve onların hayır dualarını alacağını, anne ve babasına saygıda kusur etmediği gibi, işlerinin de yolunda gideceğini, kalbini temiz tuttuğu, Allah yolundan ayrılmadığı için bereketli olan kazancının daha da artacağını ifade eder.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Güzel Bir Ev Görmek KodAdıTetikçi 0 428 27-06-2016, Saat: 12:47
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada At Görmek KodAdıTetikçi 0 471 27-06-2016, Saat: 12:46
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek KodAdıTetikçi 0 575 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek KodAdıTetikçi 0 421 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek KodAdıTetikçi 0 379 27-06-2016, Saat: 12:44
Son Yorum: KodAdıTetikçi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir