Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Koşmak
25-06-2016, Saat: 12:23,
#1
Rüyada Koşmak
Rüyada koştuğunu gören kişinin önemsiz ve geçici bir sağlık sorunu yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada koştuğunu gören kişi fevri davranan, istediği her şeyin anında olmasını isteyen tez canlı ve sabırsız biridir. Rüyasında koştuğunu gören kişi bazı sorunlar ve sıkıntılar yaşayacak, bazı zorluklara göğüs germek zorunda kalacak. Ayrıca koşmak rüya sahibinin çok varlıklı olacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına delalettir.
Rüyada koştuğunu gören kişinin büyük ve ulaşılmaz hedefleri vardır. Rüyada koşarken bir taşa ya da herhangi bir şeye takılıp düştüğünü görmek toplum içinde mahçup olmaya, o vakur ve kibirli duruşun yerle bir olmasına bu nedenle de tüm itibarını kaybetmiş gibi hissetmeye işaret eder. Rüyada yalın ayak koşmak tüm zorlukları ve sıkıntıları atlatmayı başararak, hedeflerine ulaşmak anlamına gelir.

Rüyada Uzun Bir Yolda Koşmak
Rüyada uzun bir yolda tek başına koştuğunu gören kişi çok mutlu olacağı bir şey yaşayacak demektir.

Rüyada Yarışta Koşmak
Rüyada kişinin birkaç kişiyle yarış halinde koşması, yakınları aracılığıyla öğreneceği tatsız bir konuya işaret eder.

Rüyada Koşarak Kaçmak
Rüyada koşarak kaçtığını gören kişi kıvrak ve hin düşüncesi sayesinde yapması gereken bir işten kendini sıyıracak demektir. Kişinin sorumluluğu olan işlerden kolaylıkla kurtulmayı başarmasına işaret eder.

Rüyada Düşmandan Kaçmak
Rüyada düşman tarafından kovalanırken kaçtığını gören kişi, kazadan, beladan, sorundan ve tehlikeden uzaktadır.

Rüyada Koşuşturmak
Rüyada koşuşturduğunu gören kişi tüm zorlukları, sorunları ve sıkıntıları arkasında bırakacak demektir. Koşuşturmak aynı zamanda şansın ve kısmetin açık olduğuna işaret eder.

Rüyada Koşu Yarışı Görmek
Rüyada koşu yarışı görmek çok faal olmaya işaret ederken aynı zamanda, umutla çıkılan fakat hayrı olmayan bir yola ve kişinin hurafelere karşı olan güçlü inancına işaret eder.

Rüyada Yağmurda Koşmak
Kısa süre içinde çok kazanç getirecek ve iş hayatında getireceği büyük başarı sayesinde terfi alınmasını sağlayacak bir proje gerçekleştirileceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada Suda Koşmak
Rüya sahibi için çok hayırlı anlamlara gelen bir rüyadır. Eşler arasında yaşanan tatsız durumların son bulacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine ve hayırlı bir kısmetle yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, aile bireyleri ile çok sevinilecek bir haber alınacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşillikte Koşmak
Aile hayatı ve iş hayatı konusunda çok güzel bir rüyadır. Edilen dualar sayesinde zorlukların üstesinden kolayca gelineceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına ve büyük başarıla kazanılacağına alamettir.

NkoEAY.jpg
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Güzel Bir Ev Görmek KodAdıTetikçi 0 435 27-06-2016, Saat: 12:47
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada At Görmek KodAdıTetikçi 0 473 27-06-2016, Saat: 12:46
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek KodAdıTetikçi 0 606 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek KodAdıTetikçi 0 423 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek KodAdıTetikçi 0 384 27-06-2016, Saat: 12:44
Son Yorum: KodAdıTetikçi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir