Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Helikopter Görmek
27-06-2016, Saat: 12:29,
#1
Rüyada Helikopter Görmek
Rüyada helikopter görmek, rüya sahibinin cesaretine ve bilgin kişiliğine işaret eder. Rüya sahibi, topluma öncülük etmeyi kendine ilke edinmiş, toplumu içindeki karanlıklardan aydınlık günlere çıkarmak için azmetmiş, bu sayede de kimsenin konuşmaya ve yapmaya cesaret edemediklerini yapan, bazen toplumda ters tepecek ama toplum yararına olacak şeyleri yapabilecek kadar yiğit kişi olarak ifade edilir. Rüyada helikopter görmek, değişim, gelişim ve yenilik olarak tabir edilirken aynı zamanda da radikal ama hayırlı değişiklik anlamına gelir.
Rüyada Uçan Helikopter Görmek
Rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği iş için adım atarak, çalışmalarına başlamasına ve projelerini tek tek hayata geçirmesine delalet eder. Rüya sahibi inancı ve hırsı sayesinde her işini sonuna kadar götürmüş ve tatmin edici sonuçlar almıştır.
Rüyada Helikopterle Uçmak
Başarı elde etmek anlamına gelir. Rüyada helikopterle uçtuğunu gören kişi, imkânsızı başaracak ve çevresindekilere de büyük bir örnek olacak demektir. Rüyasında helikopterle uçtuğunu gören kişinin artık bundan sonrası için başaramayacağı hiçbir şey olmadığı anlamına gelir.
Rüyada Helikopter Düşmesi
Rüya sahibi için umutsuzluk, karamsarlık ve düş kırıklığı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin çok istediği bir işten olumsuz bir yanıt ya da sonuç almasına ve bu nedenle de içine kapanıp, kendini eve hapsederek geçireceği günlere delalet eder.
Rüyada Helikopter Kullanmak
Bir işin yönetimini almaya ve işin planlayıcısı konumuna gelmeye tabir edilir. Rüya sahibi başarıları ve azmi sayesinde önderliği eline alacak ve bundan sonra tüm işleri kendi yönetecek, kararları tek başına alacak demektir.
Rüyada Helikopter Kazası Görmek
Rüya sahibinin yaşayacağı olumsuzluk nedeniyle bazı planlarından vazgeçmesi gerekeceği anlamına gelir. Hedefleri ve hayalleri bir süre ertelemek ve en asgari seviyede tutmak şeklinde tabir edilir.
Rüyada Oyuncak Helikopter Görmek
Bir işin henüz düşünce ya da demo aşamasında olması demektir. Rüyayı gören kişinin sunum için hazırladığı bir projesi üzerinde çalıştığı ve onu karşı tarafa beğendirmek için uğraştığı anlamına gelir. Rüyada oyuncak helikopter satın aldığını görmek, kişisel bazı zevklerdir. Örneğin süs eşyalarına, koleksiyona ya da ilgi duyulan bazı teknik eşyaların minyatürlerine ve bu alanda bir fuarı veya pazarı gezmeye bu sayede aranılan bir parçaya ulaşmaya yorulur. Rüyada birine oyuncak helikopter  hediye ettiğini görmek, bir kimsenin çok hoşuna gidecek ve aynı zamanda eksiği olan birşeyi alarak ona süpriz yapmak demektir.
Rüyada Helikopter Böceği Görmek

Dikkat çekecek bir meselenin varlığıdır. İlgi toplayacağı kadar aynı zamanda rahatsız edecek ve peşine düşülecek bir olayla ya da bir kimseyle karşılaşmak demektir. Aynı zamanda tavır ve söylemleri ile insanlara alışık gelmeyecek biridir. Rüyada helikopter böceği yakaladığını görmek, sıradışı bir insanla tanışmaya, onun herkese gizemli gelen yanlarını keşfetmeye ve bu sayede yeni şeyler öğrenmiş olmaya alamet eder. Rüyada helikopter böceği öldürdüğünü görmek, pişmanlığı ve utancı sonradan hissedelecek bir hataya düşmek anlamına gelir.
Rüyada Eve Helikopter Düşmesi
Rüyada evin içine helikopter düşmesi, aile içindeki sessizliği ve huzuru bozacak, insanları derinden sarsacak ve onları manevi olarak yaralayacak bir belaya işaret eder. Rüyada evin çatısına helikopter düşmesi, evdeki herkese uyarı ve ders niteliğinde bir durumun yaşanmasına bu sayede ailedekilerin adımlarını daha sağlam atmalarına, aldıkları kararlarla ilgili daha temkinli ve ketum davranmalarına ve kendilerince koruyucu bir takım önlemler almalarına yorulur.
Rüyada Helikopter Saldırısı Görmek
Yaşanacak bazı kayıplara delalet eder ve rüyayı gören kişinin canına kast edecek bir davranışla karşılaşabileceği anlamına gelir. Helikopter saldırısında yaralandığını görmek, yanlış zamanda ve yanlış yerde olmak nedeniyle içine düşülecek sıkıntılı bir haldir. Rüyada helikopter saldırısında öldüğünü görmek, rüya sahibinin dahil olmadığı halde bir işte ya da bir olayda yaşanacak mali ya da psikolojik kayıplardan etkileneceğine alamet eder. Rüyada helikopter saldırısında başkalarının öldüğünü görmek, rüya sahibinin deyim yerindeye şapkasını önüne alarak nerede hata yaptığına dair düşünmesi ve kendini tenkit etmesi demektir.
Rüyada Savaş Helikopteri Görmek
Bir şüpheye düşmeye ve onu kişiselleştirerek sanki kendisi için tehlike çanlarının çaldığı hissine ve düşüncesine kapılmaya alamet eder. Örneğin; işten kovulmak, tehdit edilmek, hırsız ya da katil saldırısına uğramak gibi yersiz kaygılar yüklenmektir. Rüyada savaş helikopteri kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin profesyonel yanını kullanarak bazı insanlara karşı kesin ve net şekilde hayır diyerek onları karşısına almasına işaret eder. Rüyada savaş helikopterinin düştüğünü görmek, rakiplerin çok olduğu bir işte karşı tarafların geri adım atması ya da çekilmesi ile elde edilecek kolay başarı ya da zafer anlamına gelir.
Rüyada Helikopter Yapmak
Denenmemişi deneme, yapılmamışı da yapma cesareti göstererek adeta devrim niteliğinde kişisel başarılar elde etmeye ve bunları insanların da yararlanabileceği şekilde hazırlayarak topluma faydalı olmaya delalet eder. Rüyada küçük helikopter yapmak, yeteneğini, sermayeyi ve bilgiyi doğru kullanarak ve bunların dışına çıkmadan yani kendinin farkında olarak adımlar atmaya ve elde edilecek sonuçlardan memnun olmaya yorulur. Rüyada büyük bir helikopter yapmak, ticarette üretim yapabilecek kapasiteye ve zenginliğe ulaşmak ve böylece kendi işini kurarak faaliyet halinde olmak demektir.
Rüyada Kırmızı Helikopter Görmek
Bir korkuyu yenmeye yardımcı olacak bir kimse ya da bir olaydır. Bu sayede rüya sahibinin bir fobisinden kurtularak kendisi adına önemli bir gelişme kaydedeceğine yorulur. Rüyada kırmızı helikopter kullandığını görmek, hayali kurulan bir işten ya da tecrübe edilmesi çok istenen birşeyden hevesini alma şansına nail olmaktır. Rüyada oyuncak kırmızı helikopter görmek, rüya sahibinin ilgi alanına girdiği için kendisini cezbedecek ve kendisinde ona sahip olma hissi uyandıracak bir eşyadır.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Güzel Bir Ev Görmek KodAdıTetikçi 0 435 27-06-2016, Saat: 12:47
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada At Görmek KodAdıTetikçi 0 473 27-06-2016, Saat: 12:46
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek KodAdıTetikçi 0 606 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek KodAdıTetikçi 0 423 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek KodAdıTetikçi 0 383 27-06-2016, Saat: 12:44
Son Yorum: KodAdıTetikçi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir