Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek
27-06-2016, Saat: 12:43,
#1
Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek
Rüyada evleneceği kişiyi görmek, eğer rüya sahihse gerçek hayatta hayatınızı birleştireceğiniz kişinin özelliklerini öğrenmeye yorumlanır. Evleneceğiniz kişiyi fiziken görmüşseniz rüyanızdaki kişiye benzer niteliklere sahip birisi ile evlenirsiniz. Bu rüya yakın zamanda evlilik isteğinizin gerçekleşmesine de işaret eder. Özellikle evlenmeyi arzu eden kişiler için böyle bir rüya nişan, söz veya düğün gibi organizasyonlara delalet eder. Rüyada evleneceği kişiyi yüksek bir makamda görmek, gerçek yaşamınızda da insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimse ile evleneceğinize işarettir. Rüyada evleneceğiniz kişiyi tehlikede görmek, bazı hatalar yapacağınıza veya size uygun olmayan bir kişi ile duygusal ilişkiye gireceğinize yorumlanır.
Rüyada Evleneceği Kişiyi Başkası İle Görmek

Rüyasında gerçek hayatta evleneceği kişiyi başka birisi ile gören kişi, nişanlısı ile birtakım sorunlar yaşar veya aileler arasında birtakım anlaşmazlıklar çıkar. Bu rüya sizi çekemeyen ve mutluluğunuzu kıskanan kişiler olduğunu ve bu insanların sizi ayırmak için her şeyi yapabileceklerini de göstermektedir. Rüyada evleneceğiniz kişiyi başka birisi ile evleniyor görmeniz, o kişinin size karşı tavırlarında bazı değişiklikler olacağının veya yakında karşınıza hoş fırsatların çıkmasının işaretçisidir.
Rüyada Nişanlısını Görmek
Rüyada nişanlısını gören kimse yakında onunla evlenerek mutlu ve huzurlu bir yuva kurar. Bu rüya genellikle aile saadetinin göstergesidir. Özellikle rüyasında nişanlısı ile hoş bir birlikteliği olduğunu veya onu öpüp onunla kucaklaştığını gören kişi, dünya hayatında istek ve arzularına kavuşur. Nişanlısını asık bir yüzle görmek onunla tartışmaya güler yüzle görmek ise ondan iltifat görmeye delalet eder.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Güzel Bir Ev Görmek KodAdıTetikçi 0 427 27-06-2016, Saat: 12:47
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada At Görmek KodAdıTetikçi 0 471 27-06-2016, Saat: 12:46
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek KodAdıTetikçi 0 571 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek KodAdıTetikçi 0 420 27-06-2016, Saat: 12:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek KodAdıTetikçi 0 377 27-06-2016, Saat: 12:44
Son Yorum: KodAdıTetikçi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir