Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MT2 HAKKINDA BİLİNMEYENLER
05-02-2016, Saat: 12:23,
#1
Question  MT2 HAKKINDA BİLİNMEYENLER
Metin2 Hakkında Bilinmeyen Gerçekler;

- Oyunda görev alan gmler aylık olarak 1 milyara yakın ve üstü para almaktadırlar. Fakat görünürde para kazandıklarına dair hiçbir söylem yoktur.

- Oyunun şuan halen milyonlarca açığı olduğunu ve şuana dek bunu kimsenin bilmediğini biliyormuydunuz? Gameforge takımı bu açıkların hepsini biliyor. Ama sizlere bunu farkettirmiyor. Bazen ufak ufak bakımlarda bu açıkları kapıyorlar. Şuan halen kapayamadıkları milyonlarca oyun açığı olduğunu biliyormuydunuz?

- Oyunun tr serveri yani metin2.org ilk açıldığında yarı çince yarı türkçeydi.

- Oyun ilk açıldığında serverinin adı alesta değildi. METIN2 - TURKEY idi sonradan server isimleri çıktı ve 1.serverin adı Alesta yapıldı sonradan yeni yeni serverlar açılmaya başlandı.

- Oyun ilk açıldığında kız karakterler yoktu. Sadece erkek karakterler vardı.

- Oyun ilk açıldığında her hile çalışıyordu. Örneğin kendinize hile ile siyah çelik zırh+9 yaptığınızda defans falan herşeyi işliyordu ve bunu herkez görebiliyordu.

- Oyun ilk açıldıktan birkaç ay sonra kız karakterler geldi ama şaman karakterin skill ve vuruş sesleri falan erkek şamanın sesleriydi. Hatta oyunda herkez kız şaman traves.. gibi şeyler yazarak dalga geçerdi.

- Oyun ilk açıldığında savaşçı iken şamanların skillerini kullanabilme açığı vardı.

- Oyun ilk açıldığında saç boyası temizleyicisi ve balıkçılık küresi yoktu sonradan geldi.

- Oyun ilk açıldığında ufak ufak kopmalar oluyordu ve oyun sürekli gidiyordu. (Aynı pvp gibi)

- Yılda 50-60 milyon dolar kazanan gameforge isterse tüm hileleri tek hareketle tek çırpıda engelleyebilir. Ama neden engellemiyor? İşte akılları karıştıran esrarengiz bir soru.

- Oyun ilk açıldığında oyun içinden nesne markete girme diye birşey yoktu. Ayrıca mobil ödeme falan yoktu sadece banka kartı ile ödeme vardı. Onada kimse güvenmiyordu.

- Metin1'den sonra metin2'nin çıktığını biliyormuydunuz? Şuan metin1 hala açık ama mario gibi birşey.

- Oyun ilk açıldığında pazar kurunca sadece kafanızda pazar ismi çıkıyodu onun harici pazara dönüşmüyordu çhar normal karakter olup kalıyordu sadece kafasında pazar ismi çıkıyordu ve çharı pazar açıkken yürütebiliyordunuz.

- Oyun ilk açıldığında alesta serveri geldiğinde zorba01'in oyuna giren ilk kişi olduğunu ve eskiden alesta 1.cisi olduğunu biliyormuydunuz? Taa'ki banlanana kadar..

- Oyun ilk açıldığı zamanlar söylentilere göre hackshield yokken EdiLee01'in hiç emeğiyle çhar kasmadığını özel yaptırdığı bir botla çharını kastığını ve bunun metin2 forumlarında çok tartışıldığını biliyormuydunuz?

- Eskiden dolunay kılıcı falan 400k 300k hatta 100k idi buna pahalı diyenler oluyordu. Ardından yang hilesi çıktı. Herkez yang hilesi ile 1t 2t yaptı. Sonra yang hilesi kullananlar ve kullanmayan haklı haksız herkez ban yedi. Yöneticiler 1t yangı olan herkezi banladı. Oysaki başka bir adam emeğiyle pazar pazar çhar atıp item satıp 1t'ye kadar para kastıysa o adamın emeği ne oldu? İşte para hilesi çıktıktan sonra pazarlar kabardı herşey 1m - 10m - 30m - 25m gibi oldu.

- Trade hack aslında yapılabileceğini ama bunun serverside hack yerine geçtiğini ve bu yüzden kimsenin buna el atmadığını atarsada ne gibi yasal suçlar işleyeceğini her yazılımcı biliyor.

- Eskiden yeni üyelik alınca her servere girilebiliyordu. Şimdi ise resmen hiç bir servere girilmiyor. Parasını veren düdüğü çalıyor onu demek istiyorlar. Zaten oyunu hiç bilmeyen daha yeni başlayanlar neden servere girmiyor hay Allah? Diyip birşey bilmedikleri için oyunu daha başlamadan bırakıyor.

- Eskiden oyunu ymirgames sunuyordu ama şimdi gameforge sponsor olarak bizim oyunumuz diye sunuyor. Aslında metin2 yapımcısı grafiklerine vb kadar ymir games.

- Metin2 kore serveri kapatıldı. Yani metin2.co.kr, oysaki korenin oynayan çok oyuncusu vardı. Kore serverini kapatan bir oyun şirketi oyuncularının oyuna harcadıiğı emekleri ve zamanları harcadığı paraları hiçe sayarak kore serverini uğraşamadığı için kapattı. Böyle bir şirketin tr serverini kapayıp kapamıyacağı ne belli? Kaparsa harcadığımız paralar emekler oyun dakikalarının hesabını kim verecek?

- Metin2 tr serveri gameforge'nin türkiyeye hiç bir şekilde vergi ödemediğini biliyormuydunuz?

- Oyun ilk açıldığında market bugu vardı.

- Bu oyun yüzünden musa kang adlı bir çocuğun bir arkadaşının çharını çaldığı için öldürüldüğünü biliyormuydunuz?Googleye yazarsanız haber sitelerinde çıkar.

jocker.gif

tumblr_ljywk0dKKN1qcm8bf.gif
Cevapla
05-02-2016, Saat: 21:09,
#2
RE: MT2 HAKKINDA BİLİNMEYENLER
Bizim ülkede enayi çok , Tr oyuncuları oyuna para yatırmaya devam ettikçe kapanmaz ama en fazla 3 yılı kaldı bu oyunun, onlarda 120lv yapar efsun atarlar
baktılar para gelmiyo her hangi bir yabancı sv ile birleşme olur. Metin2 kadar para tuzağı bir oyun varmı bilmiyorum 60 lv den sonra elini cebine atmayan oyunda tutunamaz maalesef.
Cevapla
28-02-2016, Saat: 14:07,
#3
RE: MT2 HAKKINDA BİLİNMEYENLER
maalesefki öyle gm dedikleri game masterların çoğu ilk okul ve orta okula gidin çocuklar.

jocker.gif

tumblr_ljywk0dKKN1qcm8bf.gif
Cevapla


Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir