Bilgi? 5 Bin Tl Para Ödülü Kazanmak İster misiniz ? Detaylı bilgi için ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avast - Internet Security 8.0.1482.45 - Final - Full - Torrent İndir
08-12-2015, Saat: 23:07, (Son Düzenleme: 11-12-2015, Saat: 23:50, Düzenleyen: TD Dante1905™.)
#1
torrent  Avast - Internet Security 8.0.1482.45 - Final - Full - Torrent İndir
rrTNUyn.png


Avast - Internet Security 8.0.1482.45 - Final - Full - Torrent İndir
Boyut: 134 MB

Hakk%C4%B1nda.png

İnternet Ortamında Karşılaşabileceğiniz Her Türlü Tehlikeye Karşı Sizleri Koruyacak Gelişmiş ve Etkili Bir Güvenlik Yazılımı.
Avast Internet Security 2016, Avast'ın oldukça geniş kapsamlı güvenlik programları arasında yer alıyor ve diğer ücretsiz alternatiflerin aksine kullanıcıları bilhassa internet üzerinden gelebilecek aktif tehditlere karşı korumayı hedefliyor. Klasik anlamdaki antivirüs programlarının genellikle bilgisayara hali hazırda girmiş olan virüsleri temizledikleri biliniyor ancak bu tehditler daha bilgisayara girmeden onları internet üzerinde engellemek günümüzde çok daha önemli.

Avast Internet Security bunu sağlayabilmek için hem web tarayıcınız hem de ağ bağdaştırıcınız ile oldukça sıkı bir şekilde çalışıyor. Dolayısıyla bilgisayarınıza bir şekilde kaçak yollardan giriş yapmaya çalışan yazılımların ve kişisel gizliliğinizi ihlal edecek kodların aktif hale gelmesi daha en başından engelleniyor.

Programın bu 2016 sürümünde hem eski özelliklerinde iyileştirmeler hem de yepyeni güvenlik önlemleri mevcut. Bunları sizlerle birlikte kısaca paylaşalım.

Avast Passwords – Yeni
Avast Internet Security'nin 2016 sürümündeki en dikkat çekici şey, programın artık bir şifre yöneticisine sahip olması. Bu şifre yöneticisi sayesinde artık web sitelerindeki kullanıcı giriş bilgilerinizi tek tek hatırlamak ya da hatırlamak istemiyorsanız web tarayıcınızda güvensiz bir şekilde saklamak gerekmiyor. Avast'ın güvenliğine emanet ettiğiniz şifrelerinizi her an her zaman talebiniz üzerine kullanmanız mümkün.

Antivirüs ve Anti-Malware Özellikleri
Avast'ın bu versiyonu her ne kadar internet güvenliği üzerine çok sayıda araç barındırsa da klasik virüs koruma görevlerini ya da antimalware özelliklerini de unutmuş değil. Bilgisayarınızda bir şekilde yer edinmiş olan zararlı yazılımlar ve diğer öğeler, Avast'ın aktif ve anlık korumasından pek de kaçamıyorlar.

SafeZone Tarayıcı – Yeni
SafeZone web tarayıcısı, Internet Security 2016 ile birlikte geliyor ve kullanıcıların banka işlemleri, kişisel bilgi paylaşımı ve finansal işlemleri için kullanabilecekleri özel bir web tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de Avast'ın kendi özel şifreleme mekanizmasından faydalanan SafeZone, böylelikle kişisel bilgilerinizin ve maddi hasar doğurabilecek verilerinizin güven altında kalmasına yardımcı oluyor.

Sandbox Modu
Sandbox modu, bilgisayarınızda çalıştırmaya korktuğunuz yazılımları veya açmak istemediğiniz dosyaları çalıştırabileceğiniz özel ve gizli bir alan yaratıyor. Bu alan içerisinde açtığınız en tehlikeli virüsler bile herhangi bir şekilde özel alanın dışına çıkamıyorlar ve dolayısıyla diğer sistem öğelerine bulaşamıyorlar. Bir dosyayı test etmeden önce bu gizli alanda deneyerek tehlikeli olup olmadığını görebiliyorsunuz.

Avast Cleanup – Yeni
Avast'ın Cleanup özelliği, bilgisayarınızda birikmiş olan eski program artıklarını ve genellikle güvenlik açığı doğurabilecek kayıt defteri girdilerini ortadan kaldırarak hem güvenliği hem de performansı aynı anda sunabiliyor. Böylece başka programlara ihtiyaç duymadan tüm sistem pisliklerini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Program Güncelleme Aracı
Bilgisayarınızdaki eski programlarınızın güvenlik açıkları barındırdığı ve bu nedenle hepsini her daim en son sürümde tutmak gerektiği aşikar. Ancak bazen o kadar çok program kullanıyoruz ki hangisinin eski sürüm hangisinin yeni olduğunu devamlı olarak takip etmek zorlayıcı olabiliyor. Software Updater aracı sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor ve hangi programın güncellenmesi gerektiğini Avast sizin için takip ediyor.

Secureline VPN – Güncellendi
Secureline VPN, Avast'ın kendi sunucuları vasıtasıyla sunduğu bir VPN hizmeti olarak kullanılıyor. Hem engelli sitelere giriş yapmak hem de sizi internetten takip edebilecek kişilere karşı kişisel gizliliğinizi korumak için kullanabileceğiniz Secureline VPN, böylelikle internetteki güvenlik sorunlarına çözüm bulurken kişisel özgürlüklere de saygı duyuyor.

SecureDNS
Eğer VPN araçları kadar radikal çözümler aramıyor ancak DNS saldırılarından korunmak ya da DNS engellemelerini aşmak istiyorsanız SecureDNS de Avast Internet Security'nin kullanıma sunduğu araçlar arasında. Böylece gezintileriniz esnasında rahatsız edilmeden web siteleri arasında özgürce dolaşabiliyorsunuz. Fakat tabii ki bir DNS servisinin sizi VPN servisi kadar korumadığını da belirtelim.

Güvenlik Duvarı
İnternet bağlantınız üzerinden gelen ve giden verileri devamlı olarak takip eden Avast'ın güvenlik duvarı, herhangi bir program ya da yazılımın sizden habersiz internet çıkışını kullanmasını ya da internet üzerinden bilgisayarınıza girmesini engelliyor. Böylece fark etmeden izin verdiğiniz programların internete bilgi sızdırması engellenerek kullanıcı güvenliği sağlanıyor.

Anti-Spam
Bilhassa Outlook gibi e-posta programlarını hedefleyen Anti-spam özelliği, sizden bilgi sızdırmak isteyen ya da finansal bilgilerinizi talep eden, hatta sahte sosyal medya girişleri sağlayan spam mailleri filtreleyerek yanlışlıkla bilgilerinizi teslim etmenize engel oluyor. Böylece scam olarak da geçen bu tip sahte e-postaları gerçek bir posta gibi algılama şansınız da kalmıyor. Özellikle deneyimsiz bilgisayar kullanıcılarını pek çok tehditten koruyacağına inanıyorum.

Deepscreen 2.0 – Güncellendi
Deepscreen özelliği, bilgisayarınızda çalışan yazılımların önceden bir virüs olarak tanımlanmamaları halinde bile davranışlarını takip ediyor ve bu davranışlarda herhangi bir kötücül yan tespit ederse o programı durduruyor. Böylelikle genellikle güvenli bir program gibi davranan ancak gizli anlarda beklenmedik işler çeviren yazılımların başarıyla durdurulması imkanı doğuyor. Programın bu Deepscreen özelliğinin diğer kullanıcıların bilgisayarlarında gerçekleştirilen işlemleri de kayıt altına aldığını ve ortak bir havuz üzerinden çalıştığını belirtelim. Böylelikle tüm Avast kullanıcıları bir ağda bir araya geliyor ve tehdit paylaşımlarını gerçekleştiriyorlar.

Güvenli HTTPS Taraması – Güncellendi
Avast Internet Security'nin HTTPS tarama özelliği, son zamanlarda aslında kullanıcıların güvenliği için oluşturulmuş olan HTTPS protokolünün açıklarından faydalanan tehditleri bertaraf etmenizi sağlıyor. Böylelikle HTTPS üzerinden gelebilecek malware yazılımlar ve sahte sertifikalar kolayca önlenebiliyor.

Ev Ağı Güvenliği – Güncellendi
Bazen bilgisayarlara bulaşan tehditlerin ev ağındaki diğer bilgisayarlara yerel ağ üzerinden bulaştığı ve onları da tehdit ettiği bir gerçek. Avast'ın yerel ağ üzerinden diğer PC'lere atlamaya çalışan zararlı programları temizlemek için aktif ağ taraması yapması sayesinde bu tip zorda bırakıcı durumlardan tüm bilgisayarlarınızı arındırabiliyorsunuz.

Web Tarayıcı Temizliği
Avast Internet Security, web tarayıcınızın internet bağlantısı üzerinden gerçekleştirdiği iletişimi de takip ediyor ve bir şekilde sizin zararınıza işlemler gerçekleştirmeye çalışması halinde bunu bildirerek durduruyor. Hatta tarayıcınıza sonradan kurulan toolbar, anasayfa değiştiriciler ve arama motoru araçlarını da silerek web tarayıcınızın olması gereken temiz haline gelmesini sağlayabiliyor.

Avast Internet Security 2016, diğer Avast ürünlerinden bilhassa internet güvenliğini sağlama imkanlarıyla ayrılıyor ve ücretsiz antivirüslerin dar kapsamından sizi kurtararak neredeyse her türlü tehdidi ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Programın bu sürümü bir deneme sürümü olarak karşımızda ancak deneme sürecinin sonunda programdan memnun kalırsanız tam sürümü de satın alarak kalıcı bir şekilde internet tehditlerinden PC'nizi koruyabilirsiniz.
Q0G88mc.png
Ek Dosyalar Kısmından İndirebilirsiniz.


Ek Dosyalar

Cj3BjLx.jpg

HVh684T.jpg
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows 7 + Full Tüm Driverlar Torrent indir heymam2bab 0 159 06-06-2017, Saat: 23:07
Son Yorum: heymam2bab
  Ashampoo Movie Studio 2 0 15 11 Final + Crack Torrent indir heymam2bab 0 127 03-06-2017, Saat: 18:44
Son Yorum: heymam2bab
  Format Sonrası Programlar Full (2016) - Torrent İndir TD Suspect Man 16 6,736 19-05-2017, Saat: 13:41
Son Yorum: renkli19
  Format Sonrası AIO (2015) - Full Torrent İndir TD Suspect Man 21 11,211 19-05-2017, Saat: 13:40
Son Yorum: renkli19
torrent µTorrentPro 3.4.9.42923 Final Katılımsız - Torrent İndir TD Suspect Man 20 2,904 10-05-2017, Saat: 21:32
Son Yorum: mesut564

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Torrent Oyun Torrent film film indir